Коли звичайної води замало
RU UA
8877

Замовити доставку

Натрій

Один з найважливіших мікроелементів, що забезпечує баланс рідини в організмі. Натрій допомагає в регулюванні водного балансу, підтриманні кислотно-лужної рівноваги та осмотичного тиску в крові. Під час нестачі натрію людина відчуває запаморочення, сонливість, можуть виникнути напади помутніння свідомості, галюцинації або непритомність.

Калій

Мінеральний елемент, що відповідає за водний баланс в організмі. Від нього залежить робота серця, його ритм, а також діяльність нервів і м’язів. Калій зменшує набряки та знижує стомлюваність, постачаючи мозок киснем. Для того щоб необхідна кількість калію потрапляла в організм людини потрібно вживати багато зелені, овочів та фруктів, а саме головне випивати 1,5-2 літра води кожного дня.

Хлор

Макроелемент необхідний для регуляції водного балансу. Хлор бере участь в обміні речовин в організмі, нормалізує осмотичний тиск. А ще хлор: стимулює апетит, покращує функцію печінки та сприяє виведенню з організму шлаків і токсинів. Потреба в хлорі зростає в умовах жаркого клімату, при рясному потовиділенні, підвищеному споживанні води або сильних фізичних навантаженнях.

Магній

Мікроелемент, що бере участь у фосфорному і вуглеводному обміні, сприяє утворенню колагену, координує серцевий ритм, знижує підвищений артеріальний тиск та регулює рівень цукру в крові. Потреба в магнії зростає при фізичних навантаженнях, стресі, в спеку, період вагітності і лактації, під час відвідування сауни, зловживання алкоголем і синдромі хронічної втоми.

Кальцій

Король усіх мікроелементів організму. Кальцій – основа кісток, зубів, нігтів, а також важлива складова частина шкіри, сполучних тканин, м`язів, волосся. Кальцій регулює ритм серцевих скорочень, знижує частоту пульсу, нормалізує артеріальний тиск та протидіє стресу.

Вода

Природнє мастило для суглобів людини. При недостатній кількості води в організмі виникають м'язові спазми, тому всі спортсмени повинні вживати воду до та після тренування. Користь питної води полягає і в тому, що вона необхідна для нормального травлення та грає важливу роль в метаболізмі організму.

Сорбіт

Шестиатомный спирт, що має характерний солодкий смак. Сорбітол економить розтрату вітамінy В, що береже мікрофлору кишечника. Застосовують як очисний препарат при алкогольному отруєнні, під час виготовлення протикашльових сиропів та для лікування розладів шлунка.

Гідрокарбонати

Гідрокарбонати очищають організм від токсинів, регулюють водний баланс, вуглеводний і білковий обмін, сприяють травленню. Гідрокарбонати гальмують рівень кислотоутворення у шлунку, вони поліпшують засвоєння мікро- і макроелементів.

Вуглекислий газ

Вуглекислий газ або оксид вуглецю є природним регулятором дихання і кровообігу та є невід’ємним компонентом обміну речовин. CO2 – один з кінцевих продуктів метаболізму. Говорячи образно, кисень – це енергія, а вуглекислий газ – іскра, розпалює її. Впливає на кору головного мозку і стимулює дихальний центр.

Дякуємо!

Ваша заявка прийнята.
Наш менеджер зателефонує Вам
протягом найближчого часу

img